Poděkování Zuzany Roithové

Poděkování Zuzany Roithové

12.1.2013 0:00:00

Upřímně děkuji všem, kteří mne podporovali a pomohli mi nezištně v jedenáctiměsíčním maratonu předvolební kampaně. Spolu s vámi jsem přesvědčena, že to stálo za to. V čemsi  jsme společně zvítězili.

Prvním vítězstvím je zviditelnění témat a hodnot, které osobně i jako politička KDU-ČSL trvale prosazuji a které přesahují jedno volební období a které mají zásadní vliv na kvalitu života občanů.

Druhým vítězstvím je styl vedení kampaně, který předem vylučoval jakoukoli možnost znevěrohodnit případnou příští prezidentku kvůli pochybnostem o finančních zdrojích, nebo kvůli vazbám na minulé či současné kmotry.
Třetím vítězstvím – doufám – bude vliv těchto principů na druhé kolo přímé prezidentské volby i na další volby politických reprezentantů v naší zemi.
Přála bych si, aby druhé kolo prezidentské nebylo iluzí, že jde o střet mezi pravicí a levicí, přesto, že nás o tom budou marketingové a mediální agentury přesvědčovat. Půjde o volbu konkrétních osobností, nikoli politických stran. 
Já osobně ve druhém kole podporuji Karla Schwarzenberga. Šťastnou volbu!
Za správnost: Martin Horálek, volební manažer
 

 
Sdílet článek:Přidat k Yahoo Bookmarks Přidat k Facebook Přidat k Delicious Přidat k Twitter Přidat k StumbleUpon Přidat k MySpace Přidat k Google Bookmarks